Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu górnego
Przejdź do treści głównej
Przejdź do menu prawego
Przejdź do mapy serwisu
Przejdź do stopki
  • Fotografia w górnej animacji: palac-maly
  • Fotografia w górnej animacji: ratusz-maly
  • Fotografia w górnej animacji: rok_drzymaly_do_flshaa2
  • Fotografia w górnej animacji: woz-maly

Dane urzędu

Gmina Rakoniewice

Osiedle Drzymały 25

62-067 Rakoniewice

Tel.: 61 444 10 02

E-mail: sekretariat@rakoniewice.pl

NIP: 995-01-98-613

Regon: 631259324

Znajdujesz się w: Strona główna / Urząd

Urząd

 

Urząd Miejski Gminy Rakoniewice

czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00

 

        W sprawie skarg i wniosków przyjmują:

  • Burmistrz: w poniedziałki od 10:00 do 12:00
  • Zastępca Burmistrza, Sekretarz Gminy, Skarbnik Gminy: w godzinach urzędowania

 

Kasa w urzędzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 11:30 - parter

 

  • Numer konta bankowego Urzędu: 31 9081 0006 0000 1544 2000 0011 - NBS Rakoniewice
  • Numer rachunku bankowego do wpłat z tytułu zwrotu świadczeń z funduszu alimentacyjnego i zaliczki alimentacyjnej od dłużników alimentacyjnych: 75 9081 0006 2001 0000 1544 0013- NBS Rakoniewice


 

 

 

Gerard Tomiak

Burmistrz Rakoniewic

tel. kom. 502 658 600

I piętro, pokój nr 20

sekretariat - tel. (61) 44 41 002, 61 29 365 50

 

Arkadiusz Pawłowski

Zastępca Burmistrza Rakoniewic

tel. kom. 509 611 340

I piętro, pokój nr 21

sekretariat - tel. (61) 44 41 002, 61 29 365 50

e-mail: apawlowski@rakoniewice.pl

 

Jarosław Marciniak

Sekretarz Gminy, Wydział Organizacyjny

Osiedle  Drzymały 25, 62-067 Rakoniewice

I piętro, pokój nr 18

tel. 61 29 365 27, tel. kom. 509 718 108
fax: (61) 44 41 139

e-mail: sekretarz@rakoniewice.pl

 

Teresa Kmiecik

Skarbnik Gminy - Kierownik Wydziału Finansów

Osiedle  Drzymały 25, 62-067 Rakoniewice

I piętro, pokój nr 15

tel. 61 29 365 30, tel. kom. 507 179 039
fax: (61) 44 41 139

e-mail: skarbnik@rakoniewice.pl

 

 

Pokój nr 1

Paweł Sobecki  

Kierownik Wydziału Gospodarki Gminnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Gruntami

Osiedle Drzymały 25, 62-067 Rakoniewice
Parter, pokój nr 1

tel.: 61 29 365 22
fax: (61) 44 41 139

e-mail: psobecki@rakoniewice.pl

 

Marek Wieczorek

Młodszy referent ds. Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Dróg

Wydział Gospodarki Gminnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Gruntami  

Parter, pokój nr 1, tel. 61 29 365 21

e-mail:marekwieczorek@rakoniewice.pl


Krzysztof Kucharczak

Inspektor ds. Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Wydział Gospodarki Gminnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Gruntami

Parter, pokój nr 1, tel. 61 29 365 53

e-mail: kkucharczak@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 2

Remigiusz Kabat

Inspektor ds. Gospodarki Gruntami

Wydział Gospodarki Gminnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Gruntami

Parter, pokój nr 2, tel. 61 29 365 40

e-mail: rkabat@rakoniewice.pl

 

Joanna Nolka

Inspektor ds. Gospodarki Gruntami

Wydział Gospodarki Gminnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Gruntami

Parter, pokój nr 2, tel. 61 29 365 40

e-mail: jnolka@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 3

Karolina Fojud

Podinspektor ds. Techniczno - Kancelaryjnych

Wydział Organizacyjny

Parter, pokój nr 3, tel. 61 29 365 59, tel. kom. urzędu 665 318 233

e-mail: kfojud@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 7

 

Alina Pietrzak

Główny Księgowy Oświaty, Wydział Oświaty
Parter, pokój nr 7, tel. 61 29 365 35

e-mail: apietrzak@rakoniewice.pl

 

Anna Wojnarowska

Podinspektor ds. Płac, Wydział Oświaty

Parter, pokój nr 7, tel. 61 29 365 35

e-mail: awojnarowska@rakoniewice.pl

 

Gabriela Dach

Podinspektor ds. Księgowości, Wydział Oświaty
Parter, pokój nr 7, tel. 61 29 365 31

e-mail: gdach@rakoniewice.pl

 

Marlena Mania

Podinspektor ds. Księgowości, Wydział Oświaty

Parter, pokój nr 7, tel. 61 29 365 31

e-mail: mmania@rakoniewice.pl

Pokój nr 8

Ewa Bronka

Kierownik Wydziału Świadczeń Rodzinnych i Spraw Społecznych

Osiedle Drzymały 25, 62-067 Rakoniewice

Parter, pokój nr 8

tel.: 61 29 365 38
fax: (61) 44 41 139

e-mail: ebronka@rakoniewice.pl

 

Agnieszka Wieczorek

Inspektor ds. Świadczeń Rodzinnych, Wydział Świadczeń Rodzinnych i Spraw Społecznych

I piętro, pokój nr 24, tel. 61 29 365 52

e-mail: awieczorek@rakoniewice.pl

 

Elżbieta Kaczmarek

Podinspektor ds. Świadczeń Rodzinnych, Wydział Świadczeń Rodzinnych i Spraw Społecznych

Parter, pokój nr 8, tel. 61 29 365 34

e-mail: ekaczmarek@rakoniewice.pl

 

Danuta Trzciołek

Podinspektor ds. Świadczeń Rodzinnych, Wydział Świadczeń Rodzinnych i Spraw Społecznych

Parter, pokój nr 8, tel. 61 29 365 34

e-mail: dtrzciolek@rakoniewice.pl

 

Jagoda Rubczyńska

Młodszy referent ds. Świadczeń Wychowawczych, Wydział Świadczeń Rodzinnych i Spraw Społecznych

I piętro, pokój nr 24, tel. 61 29 365 52

e-mail: jrubczynska@rakoniewice.pl

 

Barbara Michalska

Młodszy referent ds. Świadczeń Wychowawczych, Wydział Świadczeń Rodzinnych i Spraw Społecznych

Parter, pokój nr 8, tel. 61 29 365 34

e-mail: bmichalska@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 9/1

Małgorzata Przybysz

Podinspektor ds. informatycznych, Pożytku Publicznego i Ochrony Danych Osobowych, Wydział Organizacyjny

Parter, pokój nr 9/1, tel.61 29 365 56

e-mail: mprzybysz@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 9/2

Tomasz Szczygieł

Inspektor ds. Zamówień Publicznych i Funduszy Europejskich

Wydział Gospodarki Gminnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Gruntami

Parter, pokój nr 9/2, tel. 61 29 365 39, tel. kom. 602 281 039

e-mail: tszczygiel@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 9/3

Gizela Ziółkowska

Inspektor ds. Promocji, Kultury i Sportu, Wydział Promocji, Kultury i Sportu

Parter, pokój nr 9/3, tel. 61 29 365 55, tel. kom. 665 318 211

e-mail: gziolkowska@rakoniewice.pl

 

Julia Szaferska - Koler

Młodszy referent ds. Promocji, Kultury, Wydział Promocji i Kultury  i Sportu

Ratusz, Plac Powstańców Wlkp. 28, Rostarzewo

tel. 61 44 100 51, tel. kom. 795 700 939

e-mail: jkoler@rakoniewice.pl

Pokój nr 9/4

Mirosław Basiński

Kierownik Wydziału Oświaty

Parter, pokój nr 9/4

tel.: 61 29 365 54, tel. kom. 509 611 313
fax: (61) 44 41 139 

e-mail: mbasinski@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 9/5

Marek Kostrzewski

Dowody osobiste, Wydział Spraw Obywatelskich

Parter, pokój nr 9/5, tel. 61 29 365 57

e-mail: mkostrzewski@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 10

Magdalena Augustyniak

Zastępca kierownika USC, Wydział Spraw Obywatelskich

Parter, pokój nr 10, tel.: 61 29 365 36
fax: (61) 44 41 139

e- mail: maugustyniak@rakoniewice.pl

 

Renata Wajs

Ewidencja Ludności i Spraw Obywatelskich, Wydział Spraw Obywatelskich
Parter, pokój nr 10, tel. 61 29 365 36

e-mail: rwajs@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 11

Katarzyna Linkiewicz

Podinspektor ds. Księgowości Budżetowej, Wydział Finansów

I piętro, pokój nr 11, tel. 61 29 365 20

e-mail: klinkiewicz@rakoniewice.pl

 

Maria Zaremba

Podinspektor ds. Księgowości Budżetowej, Wydział Finansów

I piętro, pokój nr 11, tel. 61 29 365 20

e-mail: mzaremba@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 12

Lidia Kardzis

Inspektor ds. Wymiaru Podatków, Wydział Finansów

I piętro, pokój nr 12, tel. 61 29 365 37

e-mail: lkardzis@rakoniewice.pl

 

Magdalena Janowicz

Podinspektor ds. Wymiaru Podatków i Realizacji Dochodów Budżetowych, Wydział Finansów

I piętro, pokój nr 12, tel. 61 29 365 29

e-mail: mjanowicz@rakoniewice.pl

 

Anna Krawczyk

Podinspektor ds. Księgowości Budżetowej, Wydział Finansów

I piętro, pokój nr 12, tel. 61 29 365 37

e-mail: akrawczyk@rakoniewice.pl

 

Natalia Szymkowiak

Podinspektor ds. Księgowości Podatkowej, Wydział Finansów

I piętro, pokój nr 12, tel. 61 29 365 24

e-mail: nszymkowiak@rakoniewice.pl

 

Ewelina Langner

Podinspektor ds. podatków, Wydział Finansów

I piętro, pokój nr 12, tel. 61 29 365 24

e-mail: elangner@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 16

Iwona Paliwoda

Podinspektor  ds. Księgowości Budżetowej i Płac, Wydział Finansów

I piętro, pokój nr 16, tel. 61 29 365 23

e-mail: ipaliwoda@rakoniewice.pl

 

Maria Adamczak

Podinspektor ds. Ogólno-Organizacyjnych i Kadr, Wydział Organizacyjny

I piętro, pokój nr 16, tel. 61 29 365 23

e-mail: madamczak@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 19

 

Magdalena Chojnacka

Inspektor ds. Obsługi Rady, Wydział Organizacyjny

I piętro, pokój nr 19, tel. 61 29 365 32

e-mail: mchojnacka@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 22

Karina Wojciechowska - Wawrzyńska

Podinspektor ds. Techniczno-Kancelaryjnych, Wydział Organizacyjny

I piętro, pokój nr 22 (sekretariat), tel. 61 44 41 002, 61 29 365 50

e-mail: sekretariat@rakoniewice.pl

 

Pokój nr 23

Stanisław Lenart

Podinspektor ds. Ewidencji Działalności Gospodarczej, Powszechnego Obowiązku Obrony, OC, Ppoż., Wydział Organizacyjny

I piętro, pokój nr 23, tel. 61 29 365 33, tel. kom. 513 059 800

e-mail: slenart@rakoniewice.pl

 

Mirosław Wieczorek

Podinspektor ds. Planowania Przestrzennego

Wydział Gospodarki Gminnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Gruntami

I piętro, pokój nr 23, tel. 61 29 365 33

e-mail: mwieczorek@rakoniewice.pl

 

Zamknij pasek info24
INFO24
Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
  • 10drzymaly
  • Leader
  • NSR
  • SISMS
  • Szlaki rowerowe
  • Wielkopolskie wydanie
  • Karta Dużej Rodziny
  • Orlik 2012

Kontakt

Gmina Rakoniewice
Osiedle Drzymały 25, 62-067 Rakoniewice
Tel.: 61 444 10 02
E-mail: sekretariat@rakoniewice.pl

NIP: 995-01-98-613
Regon: 631259324

Statystyki
Licznik odwiedzin:
6148472
Dzisiaj:
320
Gości on-line:
3
Twoje IP:
54.167.194.4
projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij